Infolinia 602-231-867 czynne pon-pt 8-18

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie firmowej. Możecie się tutaj zapoznać z wszelkimi możliwymi dla Was informacjami związanymi z naszymi produktami. Jeśli jednak pragną Państwo uzyskać dodatkowych informacji lub posiadają Państwo propozycję współpracy - zapraszamy do kontaktu.
 
Z poważaniem,      
Krzysztof Rakowski
 

O Firmie...


 
Firma PPHU Megi rozpoczęła swoją działalność produkcyjną w 1990 roku i od tego czasu dajemy siebie wszystko, by móc spełnić wszelkie potrzeby naszych klientów. Cały czas staramy się dorównać obecnym trendom mody, aby pozostać wiodącą firmą na rynku odzieżowym. Cały czas systematycznie modernizujemy i uzupełniamy nasz park maszynowy, aby nasze skarpety były najwyższej jakości. W chwili obecnej posiadamy najnowszej generacji maszyny, które umożliwiają nam wykonać produkty, jakich nie jest w stanie wyprodukować konkurencja. W związku z tym z roku na rok stajemy się coraz bardziej prężnie prosperującym przedsiębiorstwem produkcyjnym.

Naszym celem jest przede wszystkim spełnienie Państwa oczekiwań względem naszych produktów.

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę różnego rodzaju skarpet w bogatej palecie kolorów i wzorów. W naszej firmie możliwe jest również wykonanie skarpet wedgług określonego wzoru na życzenie klienta.
Produkujemy skarpety zarówno dla kobiet i mężczyzn, a także dla dzieci.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Skarpety klasyczne
  • Skarpety sportowe
  • Skarpety frotte
  • Skarpety z krótką cholewką (tzw stopki)
  • Skarpety z cholewką 3/4

 

Wykonanie

Nasze wyroby produkowane są z najwyższej jakości przędz bawełnianych czesanych i elastanowych (m.in. Lycra), co zapewnia doskonałe dopasowanie skarpety do stopy, a także elegancki wygląd, sprężystość oraz przewiewność. Ponadto skarpety są produkowane na najbardziej liczących się w Europie maszynach włoskiej firmy Matec, co sprawia, że wyglądają perfekcyjnie, a pracujący technolodzy i projektanci dbają, aby wyprodukowane kolekcje dorównywały najnowszym trendom mody, zarówno pod względem wzornictwa jak i kolorystyki.

  • Płaski szew - Wszystskie nasze skarpety posiadają płaski, nieuwierający szew typu Rosso
  • Idealne dopasowanie i elegancki wygląd - Skarpety idealnie przylegają do stopy, są wykonane z idealnie gładkiej bawełny czesanej oraz elastanu, dzięki czemu wyglądają estetycznie, dają poczucie komfortu oraz zadowolenia klienta.
  • Przędza -    Nasze wyroby produkowane są z najwyższej jakości przędz, dzięki czemu skarpety są bardziej wytrzymałe, oraz nie występuje efekt peelingu.