Infolinia 602-231-867 czynne pon-pt 8-18

Polityka prywatności

 

Podczas przeglądania naszej strony, przed zalogowaniem i rejestracją, odwiedzający pozostaje osoba anonimową. Jedyne dane gromadzone w tym momencie to adresy IP, które zbierane są wyłącznie ze względów administracyjnych oraz statystycznych. Są one zestawiane i mogą być udostępniane osobom trzecim (są to informacje takie jak ilość odsłon, wejść na stronę z danego regionu Polski, etc.). Zestawienia te w żadnym wypadku nie zawierają informacji pozwalających na zidentyfikowanie pojedynczego użytkownika i nie mają związku z danymi osobowymi powierzonymi nam przez osoby w sklepie zarejestrowanymi.

Dane osobowe gromadzone są przez firmę Megi z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 26.08.2002 r. i nie sa udostępniane ani przekazywane osbom trzecim oraz innym firmom. Są to informacje takie jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz adres korespondencyjny, adres e-mail, numer telefonu itp. Informacje te zbierane są wyłącznie za zgodą klienta i pozwalają nam po prostu na realizację złożonego w naszym sklepie zamówienia oraz do ew. wysyłania informacji o promocjach itp. Dane te przechowywane są w naszej bazie, chronionej na kilku poziomach przed ingerencją niepowołanych osób.
 
Ochrony danych dokonujemy dzięki kilku zabezpieczeniom.
Wprowadzona przez nas procedura pozwala na wgląd w dane osobowe jedynie osobom, dla których jest to niezbędne dla realizacji złożonego zamówienia lub do kontaktu z klientem.
Przechowywane informacje zabezpieczane są fizycznie, na wypadek awarii sprzętu, jak i elektronicznie poprzez wysoki poziom zabezpieczeń sprowadzający ryzyko ataku hackera do minimum.

Dane poszczególnych użytkowników mogą być w każdym momencie przez nich zmieniane. W każdej chwili użytkownik może też zrezygnować z odbierania informacji promocyjnych, a nawet z posiadania konta w sklepie skarpety-megi.pl (można tego dokonać przesyłając wiadomość elektroniczną na adres megi@skarpety-megi.pl, z tytułem rezygnacja).

Wszelkie zmiany dotyczące bezpieczeństwa przechowywania danych oraz naszej polityki prywatności zostaną bezzwłocznie umieszczone na naszej stronie.